Hakkımızda

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz.

Bundan on yıl once Reflex Team Construction bu slogan ile doğdu.

Bu slogan hizmet anlayışımızın da özetidir. Çünkü biz müşterilerimize hem oturacakları evin tasarımında, hem de evlerinin ödeme planında özgür olmalarını, isteklerinin yerine gelmesini istiyoruz. Bu anlayış ile kurulduğumuzdan bu yana yüzlerce müşterimizi memnun ettik, onları sadece bir eve değil, ait hissedebildikleri birer yuvaya kavuşturduk.

Reflex Team Construction olarak geleceğe her zamankinden daha büyük bir güvenle bakıyor, gün geçtikçe sayıları artan projelerimizle sizleri buluşturmayı umuyoruz. Bizi farklı kılan özelliklerimize sonuna kadar inanıyoruz.

Reflex Team Contruction olarak genç, dinamik ve yenilikçi bir kadroyuz. 2004 yılından bu yana sürdürdüğümüz faaliyetlerle kazandığımız deneyim ve bu süreçte oluşturduğumuz standartlar ile Gazimağusa’nın birçok yerinde inşa ettiğimiz yapılarla damgamızı vurduk.

Kaliteli yaşam mahalleri yaratırken sadece kendi özsermayemize dayanma ilkesine sıkıca sarıldık ve azimle çalıştık. Bugün ise Türk koçanlı ve eşdeğerli arsalar üzerine modern ve çağdaş yapıda ve farklı büyüklüklerde apartman daireleri, dükkanlar, ofisler, penthouse’lar ve villalar inşa ediyoruz.

10 yılda hiç durmadan çalışarak tecrübe kazandık, şirket olarak geliştik ve daima müşterimizin değişen beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için kesintisiz bir değişim ve yenileme arzusu içerisinde olduk. Asla değişmeyen kalite ilkemizin gereksinimleri doğrultusunda sürekli bir değişim ve yenileme süreci içerisine girerken de sayısız projeye imza attık.

Gazimağusa Arena…

Dream Homes…

Liman Yolu Salonu…

Plaza 1, 2, 3 ve 4…

Şehr-i-ada…

Terminal…

Golden Sun…

Karakol Sardunya Apartmanı ile Çanakkale Sardunya Apartmanı…

Ve sayısız özel villa projesi

Reflex Team Construction olarak tüm bunları henüz bir başlangıç olarak görüyor, kuşaklar boyunca çok daha büyük hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Kendi geleceğinizle bizim geleceğimizi ayrılmaz biçimde bir görüyor, hedeflere birlikte yürümeyi istiyoruz.

Bu doğrultuda halkımıza, hayallerini kurdukları evlere sahip olabilmeleri için azamı ölçüde yardımcı olmak istiyoruz. Mimarlık anlayışımızın ayrılmaz bir parçası olan çok sayıda seçenek sunma felsefesi ile sizlere hayalinizdeki evi oluşturma şansı sunuyoruz. İşte bu nedenle “hayallerinizi gerçekleştiriyoruz” diyoruz.

Reflex Team Construction olarak sizler için yaptığımız evleri kendi evlerimiz gibi görüyor, içerisinde kendimiz oturacakmış gibi her ayrıntısıyla ilgileniyor, her türlü arzunuzu göz önünde bulundurmaya azamı gayreti gösteriyoruz. Müşterimizi memnun etmeyen yapıların bizi de asla memnun edemeyeceği düşüncesiyle hareket ediyoruz. Çünkü bizler hayallerinizdeki evleri yaratmak, bunları en uygun fiyatlarla sunmak istiyoruz, herkese kaliteli bir çerçevede yaşama fırsatı tanımanın halka borcumuz olduğunu düşünüyoruz.

Hal-i-hazırda devam eden projelerimiz işte bu düşüncenin ürünüdür ve bunları size sunmaktan gurur duyuyoruz.

İşte Plaza 5 ve 6…

Işte Vakıflar İş Merkezi…

İşte meslek lisesi okul öncesi kreş

Işte Fabrikalar…

Ve özel projelerimiz.

Reflex Team olarak bütün bu başarıyı ilkelerimize borçlu olduğumuzu biliyoruz. Temel ilkelerimizin her biri yaşamın temel bir yönüne vurgu yapmaktadır. Bu çerçevede kalite ilkerimizden, iş sağlığı ve güvenliği ilkelerimizden ve çevrecilik ilkelerimizden asla vazgeçemeyiz. Çünkü bizi bugünkü noktaya getiren bu ilkelerimizdir.

Bu ilkeler bizim için vazgeçilmez, çünkü gelecek nesillere kaliteli ve sağlıklı, kısacası her bakımdan yaşabilir alanlar oluştırmak istiyoruz. Bu ilkeler bizim için vazgeçilmez, çünkü uzman kadromuz ve ortaklarımızla birlikte çevre değerlerinin korunup sürdürülmesini, onlara birlikte dünya standartlarını uygulamak istiyoruz.

Reflex Team olarak bu doğrultuda en iyi kadrolarla çalışıyoruz. Hem kendimiz hem de sizler için sadece en iyi kadrolarla çalışmanın bir zorunluluk olduğunu biliyoruz. Bu kadromuz hem deneyimli hem de son derece dinamik bireylerden oluşmakta, böylece en kaliteli yapılar size en uygun fiyata ve en kısa zamanda teslim edilebiliyor, ömür boyu mutluluğunuzun yeşerebileceği evler sunulabiliyor.

Reflex Team Construction 10 yıldır dinmek bilmeyen yenilikçi heyecanıyla, kaliteye ve çevreciliğe önem veren ilkeliliğiyle, sizlere en iyiyi en uygun fiyatla sunma konusundaki kararlılığıyla, gelecekte de adanın en başarılı şirketler arasında yer alacaktır. Bunu başarmak için 10 yıldır sizden aldığı desteğe güvenen Reflex Team Contruction sizin bize duyduğunuz bu güvenin karşılığını kat kat verebilmek için durmadan, kendini sürekli yenileyerek, ve sizleri gözeten ilkelerine sımsıkı sarılmaya devam ederek aralıksız olarak çalışacak, hayallerinizi gerçekleştirmeye devam edecek.

Reflex Team Construction. Hayalleriniz gerçekleştiriyoruz.